2019. november 13. szerdaSzilvia
Kolozsvár >> Más város
kolozsvári események >> Más város

Ők a XX. ETDK díjazottjai

2017. május 22. 14:31, utolsó frissítés: 14:31

Május 18-2. között zajlott a XX. Erdélyi Tudományos Diákköri Konferencia. Összesen 40 szekció indult, 315 diák nevezett be tudományos dolgozatával, melyet több, mint 150 zsűritag véleményezett és értékelt. A szekciók programját plenáris előadások színesítették különböző témában.

A díjazottak névsorát alább közöljük.

ÁLLAM- ÉS JOGTUDOMÁNY - JELENKOR ÉS NEMZETKÖZI KAPCSOLATOK

II. Díj: Fejér Emőke
III. Díj: Kedves Tamás Róbert
Dicséret: Kárász Krisztián József és Rigó Bálint


BIOLÓGIA
I. Díj: Nagy Zsuzsanna és Tímár Rita
II. Díj: Kelemen Kinga
III.Díj: Pénzes Janka

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Nagy Zsuzsanna, Tímár Rita, Kelemen Kinga, Pénzes Janka, Barta Karola-Anna és Magyar Lilla-Brigitta

DRAMATURGIA
I. Díj: Biró Árpád Levente
III. Díj: Heletya Orsolya
Dicséret: Darvay Botond

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Biró Árpád Levente

FILMMŰVÉSZET-FILMELMÉLET
I. Helyezés: Simor Kamilla
II. Díj: Jakabos Orsolya
Dicséret: Antal-Fórizs Máté

FILOZÓFIA
I. Helyezés: Zsupos Norbert
II. Díj: Jakab Zalán-Tamás
III.Díj: Szilágyi Botond

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Jakab Zalán Tamás

FIZIKA
I. Díj: Curko Árpád
II. Díj: Kelemen Szabolcs
III. Díj: Kapusi Áron
Dicséret: Lénárt Levente

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Curko Árpád, Kelemen Szabolcs és Kapusi Áron

FÖLDRAJZ
I. Díj: Antal Vivien, Benedek Emőke, Csergő Rebeka és Lukács Dávid-Attila
II. Díj: Bálint Aliz Kamilla
III. Díj: Gábor Ibolya és Szopos Noémi-Mária és Kerekes Anna-Hajnalka
Dicséret: Konkoly Sándor és Nagy Ilona

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Antal Vivien, Benedek Emőke, Csergő Rebeka, Lukács Dávid-Attila, Bálint Aliz Kamilla, Gábor Ibolya, Szopos Noémi-Mária és Kerekes Anna-Hajnalka

GEOLÓGIA
I. Díj: Jakab Anna és Barabás Emese
II. Díj: Hatházi Katalin
Különdíj: András Kinga – Felajánlja: Geológia Szekció zsűrije

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Jakab Anna, Barabás Emese és Hatházi Katalin

GYÓGYPEDAGÓGIA
I. Díj: Bőck Noémi
II. Díj: Nagy Renáta-Tímea
III. Díj: Barna Márta és Imre-Muntean Kikerics-Kata

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Bőck Noémi, Nagy Renáta-Tímea, Barna Márta és Imre-Muntean Kikerics Kata

GYÓGYTORNA - TESTNEVELÉS ÉS SPORT
I. Díj: Oláh Réka
II. Díj: Balló Laura
Dicséret: Horn Mairin

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Oláh Réka, Balló Laura és Horn Mairin

INFORMATIKA I.: ELMÉLETI MÓDSZEREK, KÍSÉRLETEK, SZIMULÁCIÓK

I. Díj: Demeter Csaba
II. Díj: Kis Nándor és Szilágyi Réka
III. Díj: Péter Huba
Dicséret: Kálmán Noémi
Különdíj: Deák Anna Felajánlja: INFORMATIKA I.: ELMÉLETI MÓDSZEREK, KÍSÉRLETEK, SZIMULÁCIÓK zsűrije

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Demeter Csaba, Kis Nándor, Szilágyi Réka, Péter Huba és Kálmán Noémi

INFORMATIKA II.: INNOVATÍV SZÁMÍTÁSTECHNIKAI TERMÉKEK, ALKALMAZÁSOK
I. Díj: Bege István és Tóth Melinda
II. Díj: Gál Béni, Vincze Dávid, Zsebe Ákos, Kovács Zoltán, Mátyás Róbert és Váradi Péter
III. Díj: Hobaj Roland és Kocs Krisztián – István
Dicséret: Ambrus Adrián-Zoltán és Balázsi Róbert-Sándor
A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Bege István, Tóth Melinda, Zsebe Ákos, Gál Béni, Váradi Péter, Vincze Dávid, Kovács Zoltán és Mátyás Róbert

KÉMIA I.: BIOKÉMIA ÉS SZERVES KÉMIA
I. Díj: Nagy Emma Zsófia Aletta
II. Díj: Barabás Laura-Edit
III.Díj: Antal Ferenc

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Nagy Emma Zsófia Aletta, Barabás Laura-Edit, Antal Ferenc és Pákai Renáta-Petra

KÉMIA II.: ANALITIKAI, FIZIKAI ÉS SZERVETLEN KÉMIA
I. Díj: Jákó Szabolcs
II. Díj: Rigó Melinda
III.Díj: Petrut Henrietta és Szabó Róbert

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Jákó Szabolcs

KÉPZŐMŰVÉSZET - ZENE ÉS ZENEELMÉLET
I. Díj: Péter Zsolt
II. Díj: Bilibok András

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Péter Zsolt és Bilibok András

KOMMUNIKÁCIÓ
I. Díj: Szőcs Csilla
II. Díj: André Krisztina
III. Díj: Demeter Anita
Dicséret: Barothi Brigitta és Tálas Eszter és Lengyel Zsanett és Szabó Rozális-Noémi

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Szőcs Csilla, André Krisztina, Demeter Anita, Barothi Brigitta, Tálas Eszter, Lengyel Zsanett és Portik Tímea Andrea

KÖRNYEZETTUDOMÁNY
I. Díj: Kántor Izolda, Szabó Ágota Réka és Varga Krisztina
II. Díj: Rákossy Izabella

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Kántor Izolda, Szabó Ágota Réka, Varga Krisztina és Rákossy Izabella

KÖZGAZDASÁG- ÉS GAZDÁLKODÁSTUDOMÁNY I.: MARKETING
I. Díj: Csula-Albert Andrea és Nagy Anita
II. Díj: Ilyés Ágnes és Páll Renáta
III. Díj: Csukás Attila és Kovács Anita
Dicséret: Haidu Arabella és Orbán Renáta

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Csula-Albert Andrea, Nagy Anita, Ilyés Ágnes, Páll Renáta, Csukás Attila, Kovács Anita és Haidu Arabella

KÖZGAZDASÁG- ÉS GAZDÁLKODÁSTUDOMÁNY II.: MENEDZSMENT
I. Díj: Csíki Ottó
II. Díj: Cseh Erna Andrea és Hajnal Katalin
III. Díj: Szabó Blanka-Paula és Szabó Orsolya Angyalka
Dicséret: Kovács Sámuel és Molnár Tamás

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Csíki Ottó, Cseh Erna Andrea, Hajnal Katalin, Szabó Blanka-Paula és Szabó Orsolya Angyalka

KÖZGAZDASÁG- ÉS GAZDÁLKODÁSTUDOMÁNY III.: PÉNZÜGY
I. Díj: Hutzel Nóra
II. Díj: Pánczél Ildikó és Unger Botond
III.Díj: Barabás Eszter és Bonczidai Boglárka

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Hutzel Nóra, Pánczél Ildikó és Unger Botond

MAGYAR IRODALOM I.: A KÖZÉPKOR ÉS A KORA ÚJKOR IRODALMA
I. Díj: Mărcuțiu-Rácz Dóra
III. Díj: Miklós Ágnes és Sós Timothy-Valentin

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Mărcuțiu-Rácz Dóra

MAGYAR IRODALOM II.: KLASSZIKUS MAGYAR IRODALOM ÉS 18–19. SZÁZADI VILÁGIRODALOM

I. Díj: Márton-Simon Anna
II. Díj: Radnai Dániel Szabolcs
III. Díj: Asztalos Veronka-Örsike és Tőtős Dorottya
Dicséret: Codău Annamária

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Márton-Simon Anna, Asztalos Veronka-Örsike, Tőtős Dorottya, Codău Annamária, Buksa Emese és Nagy Hilda

MAGYAR IRODALOM III.: MODERN ÉS KORTÁRS IRODALOM, IRODALOMELMÉLET
I. Díj: Sánta Miriám Gabriella
II. Díj: Györfi Tünde Edina és Jánosi Vivien
III. Díj: Sárkány Tímea
Dicséret: Marin Diana-Karola és Szabó Attila

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Sánt Miriám Gabriella, Györfi Tünde Edina, Jánosi Vivien, Sárkány Tímea és Marin Diana-Karola

MAGYAR NYELVTUDOMÁNY
I. Díj: Breier Andrea
II. Díj: Bede Emőke
III.Díj: Erdei-Doloczki Csilla és Tóth Imola
Dicséret: Péter Ágnes

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Breier Andrea

MATEMATIKA
II. Díj: Borbély Andor
III. Díj: Toth Emőke

MŰVÉSZETTÖRTÉNET
I. Díj: Szathmári Edina
II. Díj: Boér Ilka
III.Díj: Tóth Gödri Iringó
Dicséret: Varga Andrea

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Szathmári Edina, Boér Ilka és Tóth Gödri Iringó

NÉPRAJZ
I. Díj: Kedves Anett
II. Díj: Csiki Réka Orsolya
III.Díj: Pál Norbert

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Kedves Anett, Csiki Réka Orsolya és Pál Norbert

PEDAGÓGIA I.
I. Díj: Bartis Tímea
II. Díj: Jére Noémi
III.Díj: Szakács Renáta
Dicséret: Bagosi Éva Katalin

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Bartis Tímea

PEDAGÓGIA II.: TANULÁS- ÉS TANÍTÁSMÓDSZERTAN
I. Díj: Ráduly Réka-Mónika
II. Helyezés: Konyecsni Gábor Ákos
III.Díj: András Zsuzsa-Rózsa
Különdíj: Kupeczik Éva – Felajánlja: Pedagógia és Alkalmazott Didaktika Intézet. 

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Ráduly Réka-Mónika

POLITOLÓGIA
II. Díj: Ádám Rebeka Nóra
III. Díj: Varga Szilvia
Dicséret: Bálint Emőke és Simó Helga

PSZICHOLÓGIA I.: SZOCIÁL-ISKOLAPSZICHOLÓGIA
I. Díj: Boros Edina Anita
II. Díj: Pálkó-Dani Timea
III.Díj: Orbán Ágota és Rais-Wallner Orsolya

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Boros Edina Anita, Pálkó-Dani Timea, Orbán Ágota és Rais-Wallner Orsolya

PSZICHOLÓGIA II.: KOGNITÍV PSZICHOLÓGIA
I. Díj: Tamás Borbála
II. Díj: Lőrincz Máté
III.Díj: Molnár Hunor és Tolnai Edina-Renáta és Barta Andrea

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Tamás Borbála, Lőrincz Máté, Barta Andrea, Molnár Hunor és Tolnai Edina-Renáta

RÉGÉSZET
I. Díj: Dezső Zsolt Balázs
II. Díj: Fülöp Réka és Szilágyi Orsolya
III.Díj: Szász Hajnal

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Dezső Zsolt Balázs és Fülöp Réka

SZOCIÁLIS MUNKA
I. Díj: Fodor Rita
II. Díj: Gyenes Kincső
III.Díj: Réti Ingrid Beáta
Dicséret: Virág Ádám

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Fodor Rita, Gyenes Kincső és Réti Ingrid Beáta

SZOCIOLÓGIA ÉS ANTROPOLÓGIA
I. Díj: Duduj Szilvia
II. Díj: György Botond
III.Díj: Gál Katalin és Gáspár Szeréna

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Duduj Szilvia, György Botond, Gál Katalin és Gáspár Szeréna

TEOLÓGIA I. : PROTESTÁNS TEOLÓGIA
I. Díj: Tasnádi István
II. Díj: Rusu Szidónia
III.Díj: Bányai Csaba Attila
Dícséret: Veress Eszter Orsolya

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Tasnádi István és Rusu Szidónia

TEOLÓGIA II.: RÓMAI KATOLIKUS TEOLÓGIA
I. Díj: Kovács Arnold
II. Díj: Tóth Krisztián
III. Díj: Kovács Ildikó
Dicséret: Daly Attila és Demeter István
Különdíj: Balló Laura és Sali Szilvia

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Kovács Arnold és Balló Laura

TERÜLETFEJLESZTÉS - TURIZMUS
I. helyezés: Máltesics Péter
II. Díj: Nistor Renáta-Erzsébet
III.Díj: Bálint Melinda

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Nistor Renáta-Erzsébet és Bálint Melinda

TÖRTÉNELEM
I. Díj: Izsán Csaba
II. Díj: György Árpád Botond
III.Díj: Buzás Erika és Szabó Zsolt

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Izsán Csaba, György Árpád Botond, Buzás Erika és Szabó Zsolt

ÚJSÁGÍRÁS
I. Díj: Vicsi Judith
II. Díj: Müller Erik
III.Díj: Tar Henrietta
Dicséret: Kádár Kata

A XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Vicsi Judith

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem felkínálja a határon túli regionális TDK szekciók első helyezettjeinek is támogatott részvételt a nyári egyetem szakmai kurzusain és programjain. (közlemény)

Ha tetszett a cikk, lájkold a Transindexet!

ÉletmódRSS