Kolozsvár >> Más város
kolozsvári események >> Más város

Kikapott Halep az Indian Wells-i tenisztornán

2017. március 14. 09:16, utolsó frissítés: 09:16

Vereséget szenvedett hétfőn Simona Halep a 6 993 450 dollár összdíjazású, Indian Wells-i keménypályás tenisztorna női versenyének harmadik fordulójában. A román teniszezőt 6-3, 6-3 arányban győzte le a Franciaországot képviselő Kristina Mladenovic.

A világranglista negyedik helyén álló Halep fizikailag nem tudta felvenni a versenyt a WTA-rangsor 28. helyén jegyzett ellenfelével, ráadásul gyakran hibázott, kulcsfontosságú pillanatokban.

A román teniszező 41 350 dollárt és 65 WTA-pontot kap a tornán való részvételért, de elveszíti negyedik pozícióját a világranglistán, mivel egy évvel ezelőtt a negyeddöntőig jutott a kaliforniai versenyen.

Simona Halepnek három győzelem és három vereség az idei mérlege, miután térdsérülés miatt több mint egy hónapot pihent. (agerpres)

Ha tetszett a cikk, lájkold a Transindexet!